Nadajnik optyczny Televes SC/APC 2we/1wy, ref, 237301

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 07731s
  • Producent: Televes
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: do 48h
  • szt.
  • Cena netto: 2 438,21 zł 2 999,00 zł

System, dzięki któremu można rozdystrybuować treści z jednego satelity oraz całe pasmo naziemne za pomocą jednego światłowodu. 
Urządzenie nie wymaga żadnych regulacji, dzięki czemu instalacja jest bardzo prosta.

Nadajnik (nr kat.237301) odbiera sygnał z LNB optycznego (1310nm) i miesza go z sygnałem naziemnym przetworzonym w oknie 1550nm, tworząc w ten sposób jedno wyjście światłowodowe. Idealne rozwiązanie w przypadkach, gdy pasmo naziemne posiada wiele MUX’ów.

Cechy wyróżniające:

  • Wyposażony w OLC (Optical Level Control), który automatycznie dostosowuje parametry i zapewnia stały poziom wyjściowy niezależnie od obciążenia kanału.
  • Wysokie napięcie wyjściowe, niskie zużycie energii.
  • Wysoka czułość w zakresie 1550nm.
  • Kompatybilny z optycznymi systemami LNB.

Główne cechy:

  • Idealne rozwiązanie do optycznych instalacji LNB z dużą liczbą MUX’ów DVB-T
  • Nie wymaga regulacji i szerokich zakresów dynamicznych
  • Gniazdo testowe i wskaźnik poziomu
  • Odbiór optyczny w całym paśmie

Specyfikacja:

Producent i model:

Televes, ref. 237301

TYP: nadajnik optyczny
PARAMETRY RF  
Szerokość pasma 47-2200 MHz
Płaskość ± 0,75 (47-1200MHz) dB
± 2,5 (47-1200MHz) dB
Autoregulowany poziom wyjściowy 79 (47-1200MHz) 42ch CENELEC dBµV
95 (950-2200MHz) DIB-VDE 0855/12 dBµV
CNR/CSO/CTB >51/>60/>65 dBµV
WYJŚCIE  OPTYCZNE  
Laser MQW-DBF
Moc wyjściowa +6 dBm
Długość fali 1550 nm
OGÓLNE  
Napięcie zasilania 99-253 V~
Maks. pobór mocy 4 W
Maks. pobór prądu 75 (99V) / 40 (253V) mA
Wymiary (xyz) 185 x 80 x 35 mm
Waga 400 g
Indeks ochronny IP 30 IP
Karta produktu: POBIERZ
Instrukcja obsługi: POBIERZ
Deklaracja zgodności: POBIERZ
Deklaracja właściwości: POBIERZ