Odbiornik optyczny Televes SC/APC, 1we/2wy, ref, 237311

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 07732s
  • Producent: Televes
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: do 48h
  • szt.
  • Cena netto: 1 015,45 zł 1 249,00 zł

System, dzięki któremu można rozdystrybuować treści z jednego satelity oraz całe pasmo naziemne za pomocą jednego światłowodu. 
Urządzenie nie wymaga żadnych regulacji, dzięki czemu instalacja jest bardzo prosta.

Odbiornik (nr kat.237311) oddziela sygnał optyczny 1310nm w celu dostarczenia go do konwertera optycznego, który przywraca cztery kombinacje pasma i polaryzacji satelity. Wyposażony również w odbiornik w oknie 1550nm, który dostarcza sygnał RF (DTT).

Cechy wyróżniające:

  • Wyposażony w OLC (Optical Level Control), który automatycznie dostosowuje parametry i zapewnia stały poziom wyjściowy niezależnie od obciążenia kanału.
  • Wysokie napięcie wyjściowe, niskie zużycie energii.
  • Wysoka czułość w zakresie 1550nm.
  • Kompatybilny z optycznymi systemami LNB.

Główne cechy:

  • Idealne rozwiązanie do optycznych instalacji LNB z dużą liczbą MUX’ów DVB-T
  • Nie wymaga regulacji i szerokich zakresów dynamicznych
  • Gniazdo testowe i wskaźnik poziomu
  • Odbiór optyczny w całym paśmie

Specyfikacja:

Producent i model:

Televes, ref. 237311

TYP: odbiornik optyczny
WYJŚCIE RF  
Szerokość pasma 47-1006 MHz
Płaskość ± 1,5 dB
Autoregulowany poziom wyjściowy 78 dBµV
CNR/CSO/CTB >49/>60/>60 dBµV
Nachylenie 5 dB
WEJŚCIE / WYJŚCIE  OPTYCZNE  
Wejściowy poziom optyczny dla OLC -8 - +1 dBm
Długość fali COM: 1310 & 1490 & 1550 (1)
GPON: 1310 & 1490 (2) nm
OGÓLNE  
Napięcie zasilania 12 V=
Zużycie prądu urządzenia (wewnętrzne) 250 mA
Przejście prądu przez wyjścia 450 mA
Wymiary (xyz) 114 x 79 x 30 mm
Waga 250 g
Indeks ochronny IP 30 IP
Karta produktu: POBIERZ
Instrukcja obsługi: POBIERZ
Deklaracja zgodności: POBIERZ
Deklaracja właściwości: POBIERZ